Fotoksiążki i fotoprodukty

fotoksiążka jest znakomitym prezentem - okazji jest wiele

 

Fotoksiążka to album fotograficzny z Twoimi zdjęciami wydrukowany i oprawiony jak tradycyjna książka.

 

Dzięki rozwojowi fotografii cyfrowej każdy z nas wykonuje setki zdjęć, które następnie przetrzymuje w pamięci swojego komputera, jednak posiadanie takiej ilości zdjęć powoduje, że trudno się w nich odnaleźć przez co rzadko do nich zaglądamy.

 

Fotoksiążka to lepszy sposób na Twoje zdjęcia i idealny pomysł na nadanie twoim wspomnieniom niepowtarzalnej formy. Pozwala na zorganizowanie naszych fotografii w postaci poręcznych albumów. Oglądanie foto książki jest o wiele bardziej atrakcyjne od oglądania zdjęć na ekranie komputera.

 

Elegancka i klasyczna foto książka doskonale sprawdza się jako prezent dla bliskiej nam osoby, pamiątka ślubu czy wspomnienie z odbytej podróży. Profesjonalna oprawa w twardej okładce gwarantuje najwyższą trwałość.

 

Nasze fotoksiążki drukowane są na profesjonalnym i najnowocześniejszym sprzęcie poligraficznym z wykorzystaniem najwyższej jakości papieru kredowego. Twarda oprawa zapewnia doskonałą jakość oraz trwałość przez wiele lat.

 

Do projektowania foto książek służy darmowy program, który poprzez swoją prostotę i intuicyjność pozwala każdemu na realizację nieograniczonych pomysłów. Pobierz program i przekonaj się jakie to proste!

 

 

Zaprojektuj i wydrukuj swoją fotoksiążkę. Zapraszamy do serwisu: www.fotoradocha.pl
 

banner - right drupa

p_rightb1

Treading more lightly on our planet

Certificates: From start to finish adhering to international standards


Certificates: From start to finish adhering to international standards

p_rightb2

  • + ponad 20 lat na rynku 1
  • + 322 osoby zatrudnione i współpracujące
  • + lokalizacja: Czarnków, 70 km na północ od Poznania, 290 km od Berlina