Książka na żądanie

zostań wydawcą - jeśli masz pomysł na książkę, wydrukujemy ją dla Ciebie w nakładzie już od 1 sztuki

 

Zrealizuj marzenia i wydaj książkę. Teraz masz nieograniczone możliwości - technologie znoszą granice jakości i nakładu. Druk cyfrowy wprowadza nas w nowy świat mediów drukowanych.  Niezwykłe jest to, że możesz ją otrzymać w 1 egzemplarzu. Pojedyncza książka produkowana jest na tych samych maszynach, na których wytwarzane są książki w najwyższej jakości dla największych firm wydawniczych.

 

Inspiracje do jej wydania możesz czerpać  zarówno z życia zawodowego i osobistego. Książka może być pamiętnikiem, historią rodziny, pracą naukową, książką kucharską, zbiorem poezji, prawdziwą historią czy thrillerem. Będzie zarówno znakomitym prezentem dla Twoich przyjaciół i bliskich oraz możliwością realizacji marzenia aby zostać wydawcą.

 

Już nie potrzebujesz wydawnictwa żeby ją wydać. Nasze programy i rozwiązania dostępne przez Internet ułatwią jej zaprojektowanie, zredagowanie a następnie wydanie. Jeżeli będziesz chciał to pomożemy w całym procesie od projektu po druk i zrobieniu równolegle wersji elektronicznej oraz audio. Za Twoją zgodą udostępnimy ją w naszym wspólnym wydawnictwie internetowym abyś mógł dzielić się nią z innymi.

 

Jeśli książka zostanie zauważona może to być początek Twojej kariery wydawniczej. W tym przypadku także możesz na nas liczyć. Wydrukujemy ją po prostu ponownie nawet w milionowym nakładzie.
Skontaktuj się z nami i zobacz jakie to proste.

 

Na całym świecie przybywa z roku na rok tysiące wydawców, dołącz do nich.

banner - right drupa

p_rightb1

Treading more lightly on our planet

Certificates: From start to finish adhering to international standards


Certificates: From start to finish adhering to international standards

p_rightb2

  • + ponad 20 lat na rynku 1
  • + 322 osoby zatrudnione i współpracujące
  • + lokalizacja: Czarnków, 70 km na północ od Poznania, 290 km od Berlina