Szeroka oferta dla wielu branż

Od książek i katalogów przez druki reklamowe i firmowe po druki personalizowane, produkty specjalne, aż do druków na żądanie.

 

Przez stworzenie unikalnej platformie produkcyjnej z wieloma procesami i innowacyjnymi technologiami oferta Interak jest dzisiaj połączeniem oferty drukarni przemysłowej, drukarni internetowej oraz drukarni cyfrowej. Dzięki temu możemy oferować jednocześnie szeroki asortyment produktów w dużych, średnich i małych nakładach w masowej skali do różnych segmentów rynku.

 

Książki i albumy »

Książki dla dzieci »

Podręczniki »

Magazyny »

Instrukcje obsługi »

Katalogi »

Druki reklamowe »

Fotoprodukty »

 

 

 

Sprzedaż i obsługa

 

 

Produkty, usługi i rozwiązania oferowane przez Interak dostępne są przez biura w kraju i zagranicą w formule tradycyjnej i przez rozwiązania online - Web to Print. Firmy z branży marketingowej, reklamowej i drukarnie obsługiwane są przez markę Print Up. Klienci indywidualni w ramach druku na żądanie książek i foto produktów obsługiwani są przez markę BOOKflow.pl i fotoradocha.pl 

 

 

Systemy online – więcej niż E-commerce

 

Prekonfigurowane i kastomizowane rozwiązania oferowane przez Interak wspomagają procesy wydawnicze, zakupowe, marketingowe oraz obsługę i współpracę Klientów z ich dostawcami i klientami końcowymi. Integrując je z rozwiązaniami klienta tworzymy podstawy do rozwiązań Business Intelligence dzięki, którym możliwe jest szybsze podejmowanie decyzji biznesowych, usprawnianie i optymalizowanie procesów.

 

 

Nasze marki

 

Pod marką Interak obsługujemy wydawnictwa oraz krajowe firmy i międzynarodowe korporacje. Doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów w branży wydawniczej, telekomunikacyjnej, medycznej, w przemyśle i handlu oraz branży motoryzacyjnej są potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji. Stanowią jednocześnie referencje dla pozyskiwania nowych klientów. Oferowane przez nas produkty, usługi i rozwiązania są realizowane z zapewnieniem najwyższych standardów obowiązujących na rynku.
Pod marką Print Up współpracujemy wyłącznie z naszymi Klientami i Partnerami Profesjonalistami działającymi w branży marketingowej, reklamowej oraz drukarniami.

banner - right drupa

p_rightb1

Treading more lightly on our planet

Certificates: From start to finish adhering to international standards


Certificates: From start to finish adhering to international standards

p_rightb2

  • + ponad 20 lat na rynku 1
  • + 322 osoby zatrudnione i współpracujące
  • + lokalizacja: Czarnków, 70 km na północ od Poznania, 290 km od Berlina